Okna Drewniano-Aluminiowe Łódź

okna-drewniano-aluminiowe-lodzSłowińscy są jednym z największych w Polsce producentów okien drewniano-aluminiowych a fachowcy z Biura Handlowego w Łodzi mają wieloletnie doświadczenie w realizacji trudnych i skomplikowanych projektów. Ta unikatowa konstrukcja pozwala cieszyć się  naturalnym  pięknem  widzianego od wewnątrz pomieszczenia drewna bez listew przyszybowych . Zewnętrzne powierzchnie są chronione aluminiowymi  nakładkami w dużym wyborze,  co zapewnia oknom drewniano-aluminiowym niespotykaną  trwałość. Okna drewnino-aluminiowe są szczególnie rekomendowane dla budynków znajdujących się blisko morza i w rejonach górskich oraz wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z trudnymi warunkami klimatycznymi ( wysoki poziom opadów, duże nasłonecznienie, wilgotny klimat).  Okna drewniano- aluminiowe firmy Słowińscy są eksportowane do USA, Kanady, Wielkiej Brytanii i Irlandii, gdzie doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach. Okna drewniano-aluminiowe stosowane w nowoczesnym budownictwie spełniają oczekiwania współczesnych architektów i są dostępne w Salonie Ekspozycyjnym firmy Słowińscy w Łodzi.

Oferta okien drewniano-aluminiowych zawiera następujące systemy: Marconi, Marconi Max, Durwin, Thermax, Integral.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.slowinscy.pl

Naszym flagowym wyrobem w grupie okien drewniano-aluminiowych jest THERMAX ULTRA.

Thermax Ultra jest całkowicie nowatorskim rozwiązaniem technicznym. Firma Słowińscy jako jeden z nielicznych producentów w Europie posiada w swojej ofercie certyfikowane okno drewniano-aluminiowe o współczynniku przenikania ciepła dla całego wyrobu
Uw = 0,7 W/m2K. Doskonałe parametry cieplne uzyskaliśmy dzięki wprowadzeniu do profilu drewnianego o grubości 88 mm dodatkowo izolatora w postaci wkładki Purenit.

Okna THERMAX ULTRA mogą być z powodzeniem  stosowane w budownictwie energooszczędnym a nawet  pasywnym, gdzie wystarczającą wartością Uw dla okna jest 0,8 W/m2K.